wtorek, 17 września 2019
piątek, 26 kwietnia 2019 10:43   
ZAWODNICY PIONKOWSKIEGO KLUBU W KADRZE NARODOWEJ KICKBOXINGU

Nie często zdarza się, aby sportowcy z rejonu Pionek byli dostrzegani i doceniani na najwyższym szczeblu krajowym.

- Tym bardziej miło jest nam zakomunikować, że czwórka zawodników Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki została powołana do Kadry Polski Kickboxingu – poinformował nas Dariusz Sułek z Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do w Pionkach.

Powołania otrzymali:

Aleksandra Grzywacz – pointfighting seniorki -50kg,

Jakub Płachta – pointfighting i light contact kadetów starszych +69kg,

Wiktoria Rutkowska – pointfighting kadetek starszych -46kg,

Alicja Wiszniowska – pointfighting kadetek młodszych -47kg.

Każdy z czwórki naszych reprezentantów trenuje od wielu lat bardzo sumiennie a dzięki udanym startom na arenie krajowej i zagranicznej wielokrotnie potwierdzał przynależność do krajowej czołówki.

Obecnie rozpoczyna się pracowity okres konsultacji, zgrupowań i startów kontrolnych, którego ukoronowaniem mają być imprezy mistrzowskie.

Najbliższa taka impreza odbędzie się już za trzy tygodnie. W dniach 16-19 maja w Budapeszcie odbędzie się bowiem Puchar Świata Kickboxingu WAKO.

- Aktualnie nadeszła wiadomość, że podczas tych zawodów Polskę reprezentować będzie Aleksandra Grzywacz. Wszystkim naszym kadrowiczom gratulujemy i życzymy powodzenia w karierze reprezentacyjnej – dodaje Dariusz Sułek.

Gratulujemy. Życzymy, aby flaga powędrowała na najwyższe miejsce.

(red)

 

 

 

 

Cytat tygodnia:

"Dla pokoju trzeba ryzykować tak samo, jak w trakcie wojny...Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś ."

 


John Dulles Foster